DOKUMENTÁRNÍ VIDEA

Úkolem kvalitního dokumentárního videa je získat autentické postřehy ze skutečných událostí se zprostředkováním neopakovatelné atmosféry ať už na emoční, nebo obsahové úrovni.
Tohoto kouzla je možné získat díky vhodné volbě techniky natáčení, způsobu snímání a postprodukce.
VYTVOŘÍME VÁM
A AKČNÍ VIDEOKLIP Videoklip je nejpopulárnější poutavá prezentace na internetu, sociálních sítích, předváděcích akcích, či na schůzce s klientem.

Děj se odehrává v rychlém tempu s podkresovou hudbou a emocionálním nábojem, pro atraktivní prezentaci jakékoliv akce. Dle dohody vždy připravíme video na míru, schopné poutavě prezentovat, cíle i témata.
OBJEDNAT
D DOKUMENTÁRNÍ KRÁTKÉ VIDEO Dokumentární video menšího rozsahu, zaměřené na prezentování osobních názorů, společenských, kulturních, či politických postojů. Ideální pro jakoukoliv kampaň v záštitě jedné osobnosti. OBJEDNAT
Z ZÁZNAM AKCE Videozáznam akce je celkový záznam společenské, kulturní, nebo firemní akce pro účely archivace, či prodeje.
Většinou se jedná o záznamy přednášěk, konferencí, seminářů, divadelních představení nebo koncertů.

Dle dohodnutých požadavků je možno záznam sestříhat do kratší podoby, pro jednodušší šíření, či jinak postprodukčně spracovat.
OBJEDNAT
R PUBLICISTICKÁ REPORTÁŽ Video reportáž pro Vaše webové stránky. Reportáž obsahuje rozhovory s klíčovými aktéry a reportérem, mluvené vstupy a komentáře. Obsah reportáže se domlouvá předem pro jasné vyznění a splnění účelu prezentace.

Určení reportáže: firemní akce, koncerty, školení, team buildingy,nebo jako průběhová dokumentace projektu.
OBJEDNAT
Dokumentární video - Videoprodukce Praha Vyrobíme Vám dokumentární video přesně dle vašich představ.

Při střihu se držíme cíle, který má video prezentovat. Výsledkem tak je příjemné, "koukatelné" video vhodné pro dokumentaci i propagaci.

© FotoEmotion MEDIA

autor: FotoEmotion