SVATEBNÍ VIDEO

Svatební den je něco jedinečného a těžko popsatelného. Emoce jsou tak silné, že člověk není sto, samotnou realitu tohoto dne vnímat. Vše se odehrává na živo a barvitém sledu. Jak to zaznamenat?
Tak aby to mělo hlavu a patu? Tohle zvládnout patří bezesporu jistému umění, umožňujícímu precizně zachytit klíčové okamžiky, emoce, slzy, radost, kouzelné prožitky.

My Vám toto umění můžeme nabídnout, ať už jde o Svatební den, nebo jinou významnou událost.
Zaznamenáme tyto okamžiky s grácií a kouzlem této neopakovatelné atmosféry.
© FotoEmotion MEDIA

Stačí si vybrat
Svatební video Svatební video SVATEBNÍ VIDEO V Svatební video je skvělá volba pro všechny, co chtějí klasiku, ale v perfektním provedení se zachycením všech jedinečných momentů.
Hlavní náplní je zaznamenat neopakovatelnou atmosféru svatebního dne na video, které si budete moci se zalíbením pouštět po celý život. Krom videa s podkresovou hudbou, jsou zde užity i záběry s živým zvukem, proslov otce, oddávájícího, ano, nebo první tanec.


ZOBRAZIT VÍCE

Next Arrow
OBJEDNAT
Svatební video Svatební video SVATEBNÍ VIDEOKLIP K Rychlý dějový sled s emotivním nábojem,
který podtrhuje vhodná nosná hudební složka. Střih i délka je obdobná jako u hudebních klipů. Spád se podřizuje přání zákazníka a užité hudbě. Od romantiky, až po metalovou svatbu.
Klip je předurčen pro prezentace na sociálních sítích. Obsahově je skladba obdobná jeko u svatebního videa, však provedením a způsobem natáčení se liší. Dynamika je zde upřednostněna.
Zde se stanete hvězdou tohoto velkého dne.


ZOBRAZIT VÍCE

Next Arrow
OBJEDNAT
Svatební video Svatební video

SVATEBNÍ FILM F Jedinečnost filmu o svatbě spočívá zachycení atmosféry celého dne, rozhovorů s vašimi blízkými a kamarády.
Tímto je vytvořen jedinečný dokument ze svatby, svatebního dne, příprav. Soubor zachycených momentů, které uvidíte poprvé, až po zhlédnutí tohoto filmu.
Natáčení probíhá dle předem nachystaného scénáře, a to však bez toho aby Vám osobně zasahovalo do svatebního dne jinak, než jak sami budete chtít. Tímto způsobem se dá vzniknout už dokumentárně hodnotnému dílu, které je schopno komlexně uchovat tyto chvíle pro budoucí čas. Celé je to okořeněno vkusným střihem, emotivními záběry a vhodnou podkresovou hudbou.


ZOBRAZIT VÍCE

Next Arrow
OBJEDNAT
Dokumentární video - Videoprodukce Praha Vyrobíme Vám krásné a emotiovní video přesně
dle vašich představ.

© FotoEmotion MEDIA

autor: FotoEmotion